nowy projekt GTI


Chociaż literki GTI kojarzą się nam głównie z usportowionymi modelami Volkswagena, oznaczenie to nie jest wcale zarezerwowane dla samochodów niemieckich. Podobnie, jak chociażby skrót TD, magiczne literki GTI wykorzystywane było także przez innych producentów.

7 mln zł za komórki w pobliżu uchu!


Jak pokazują dane Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji w 2009 roku 35 720 kierowców ukarano za rozmawianie przez aparat telefoniczny komórkowy trzymany przy uchu.

Kolejna walka o A4


Władze Małopolski żądają od Stalexportu, aby w tym roku zaczął rozbudowę węzła Rudno na płatnej autostradzie A4.

Rusza budowa obwodnicy Rzeszowa


Władze Rzeszowa podpisały umowę z firmą Drogbud na budowę ok. 2,5-kilometrowego odcinka obwodnicy miasta. lokata ma być gotowa na jesieni 2011 roku, jej koszt to ponad 61 mln zł.

Przechytrzyli motocyklistów


Bez Messiego i tak wygrywają: w Moskwie trenowani przy użyciu Diego Maradonę Argentyńczycy pokonali Rosję 3:2. zwycięstwo odnieśli dodatkowo grupowi rywale Polaków w walce o mistrzostwa świata w piłce nożnej w RPA - Czesi.

Zabił 3 osoby, dostał 10 lat


zdanie Rejonowy w Gdyni skazał w piątek na 10 lat pozbawienia wolności 20-letniego Sebastiana B., oskarżonego o spowodowanie po pijanemu w sierpniu 2009 r. wypadku, w którym zginęło trzech braci - w wieku 19, 15 i 9 lat.

Nie chcą mi utrwalić auta!


przed świętami Bożego Narodzenia kupiłem samochód. Dostałem komplet dokumentów - kilka umów kupna-sprzedaży, bo małowartościowy z poprzednich właścicieli nie znać czemu nie przerejestrowywał pojazdu na siebie. (*)

Skandalista z F1 do NASCAR


Nelson Piquet Jr. - haniebny bohater afery "crashgate" - zamienia Formułę 1 na północnoamerykańską serię wyścigową NASCAR.

SUV o dwóch twarzach


Mitsubishi outlander drugiej generacji zmienił się z niedużego crossover'a w sporego, rodzinnego SUVa. Sprawdzamy, czy niedawny face lifting wystarczy, by ten goszczący od 5 lat na rynku samochód, wciąż był wartościowy zakupu.

1 mln 800 tysięcy toyot do naprawy


Największa w historii motoryzacji czyn nawrotowa ogłoszona z wykorzystaniem Toyotę z hukiem przetacza się za pomocą Amerykę.

dwójka osoby spłonęły w punto


Dwie osoby zginęły a trzy zostały ranne w wypadku, do jakiego doszło w sobotę w nocy na ul. Łaskiej, sposób krajowa nr 14, w Pabianicach (Łódzkie). W zderzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe. Jeden z nich spłonął.

nieznany sikor Kubicy!


Ciężkie jest obecność zawodowego sportowca. stale grozi mu obowiązek zmiany gustów.

Red Bull chce mercedesa?


Sukcesy teamu Brawn GP-Mercedes sprawiły, że wzrosło zainteresowanie silnikami Mercedesa, jaki w tym sezonie dostarcza jednostki napędowe do trzech ekip. O nawiązaniu współpracy z niemieckim koncernem na serio myśli całokształt Red Bull-Renault.

Jak zmieni się motoryzacja?


Ruchome chodniki zamiast aut? Nie, niemniej jednak przyszłość przyniesie spore zmiany.

nieznany pryncypał MMC Poland


własny filia firmy Mitsubishi Motors ma nowego prezesa - Hyoe Ooku. Po 4 latach pracy w Polsce Tsumutoku Yamada, dotychczasowy stary MMC Car Poland, wraca do centrali w Japonii.

wywrotowy wynalazek z Polski!


Polska zagadnienia motoryzacyjne kojarzy nam się po największej części z fabrykami zagranicznych koncernów, dokąd ludzie naszego kraju napełniać tak bywa rolę siły roboczej.

Odszedł na cyfra protestu?


Carl-Peter Forster, wiceprezes General Motors i stary Opla zrezygnował z pracy.

Stało się. Volvo chińskie!


Chińska biznes Geely przejmie produkcję samochodów osobowych Volvo od koncernu Forda - wynika z umowy podpisanej w niedzielę w fabryce pod Goeteborgiem.

Kierowcy tirów to czołówka dróg!


zimny jak lód wieczór, mgła. Od dwudziestu minut nerwowo rozglądasz się za kawałkiem placu, który pomieści twój gabaryt. Nie jest to łatwe, przyzwoitych parkingów - takich, na których można chociaż wywiać natrysk - jest u nas jak na lekarstwo.

sensacja w wydaniu Force India


Takumi Maruyama, naczelny działu procesorów w firmie Fujitsu, zapowiada budowę nowego superkomputera, który mógłby dostarczyć zdolność produkcyjna 10 Petaflops'ów, czyli przemóc rekord świata.

znalezionych: 2865, strona 1 z 144
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>