Paac bez Tuska


Klamka zapada, skoczyo si hamletyzowanie: Donald Tusk ostatecznie wybra Kancelari Premiera. boss rzdu ogosi 28 stycznia, e nie startuje w wyborach prezydenckich. PO ma Chronos do 16 maja, eby przedstawi swojego kandydata.

Ekstraklasa: Runda wiosenna


Dwa i pół miesiąca ferii się skończyło - na boiska wracają piłkarze Ekstraklasy. Było cokolwiek zmian, nie nic bardziej błędnego transferowych, a walka, również o mistrzostwo jak i utrzymanie, zapowiada się arcyciekawie. Wybierzcie swojego kokota do tytułu mistrzowskiego.

Piąta rocznica śmierci Jana Pawła II


2 kwietnia mija piąta rocznica śmierci Jana Pawła II. Papieża, kto zmienił oblicze nie tylko tej, polskiej ziemi, ale i Kościoła na całym świecie. Wybrany 16 października 1978 roku Jan Paweł II był 264. następcą św. Piotra. Stał się pierwszym od 455 lat papieżem nie-Włochem oraz pierwszym Ojcem Świętym–Słowianinem.

Vancouver dzień po dniu


Wiązania Ammanna, łzy Kanadyjki, medale Polaków i obfity triumf gospodarzy - 16 dni zleciało jak z bicza strzelił. Przeżyjcie to coraz raz z tvn24.pl - następne takie emocje nie wcześniej za 4 lata!

Piąta rocznica śmierci Jana Pawła II


2 kwietnia mija piąta rocznica śmierci Jana Pawła II. Papieża, jaki zmienił charakter nie wprost przeciwnie tej, polskiej ziemi, ale i Kościoła na całym świecie. Wybrany 16 października 1978 roku Jan Paweł II był 264. następcą św. Piotra. Stał się pierwszym od 455 lat papieżem nie-Włochem oraz pierwszym Ojcem Świętym–Słowianinem.

Polak szefem PE


Lach stanął na czele Parlamentu Europejskiego. stopień triumfował, dyplomacja otwierała szampany, poniekąd przeciwstawienie zgodnie chwaliła Jerzego Buzka. Ten skromnie stwierdził: - ongiś nie śmiałem nawet o tym marzyć. I zapewnił, że jak dziewiczy przewodniczący PE z Europy Wschodniej czuje się reprezentantem całego regionu.

Pita rocznica mierci Jana Pawa II


2 kwietnia mija pita rocznica mierci Jana Pawa II. Papiea, ktry zmieni twarz nie tylko tej, polskiej ziemi, ale i Kocioa na caym wiecie. Wybrany 16 padziernika 1978 roku Jan Pawe II by 264. nastpc w. Piotra. Sta si pierwszym od 455 lat papieem nie-Wochem zaś pierwszym Ojcem witym–Sowianinem.

Plebiscyt lustro patrzałki Kontaktowego


nuże po raz czwarty publika drugie oczy Kontaktowego przyznają nagrodę Lustra politykowi, który w najwyższym stopniu zaskarbił sobie ich sympatię. podobnie jak w zeszłym roku będzie można zadecydować plus o tym, który polityk obejrzy się w Krzywym Zwierciadle.

cena jednego sms'a to 1 zł + VAT (1,22 zł).

między nadesłanych głosów zostaną wylosowane gadżety programu.

głosować można do 2 października 2009 r.

Regulamin konkursu zwierciadło Szkła Kontaktowego

Komu wcześniejsza emerytura?


Pod długim boju i odrzucenia prezydenckiego weta, rządowi udało się przeistoczyć ustawę o emeryturach pomostowych. Na mocy nowych przepisów po 1 stycznia 2009 r. na wcześniejszą emeryturę może przejść czterokrotnie mniej osób niż wcześniej. norma prawna to straciła gros nauczycieli, akt kolejarzy, artyści, dziennikarze, kierowcy ciężarówek.

szwindel hazardowa


Jednoręcy bandyci, spore pieniądze, sporny lobbing i nazwiska szefa klubu PO zaś kilku ministrów przewijają się w największej aferze od czasów objęcia rządów dzięki ekipę Donalda Tuska. ewenement wybuchła pod koniec września, a kazus jest - używając policyjnego języka - rozwojowa.

Fachowcy o mundialu


W RPA 32 drużyny grają o nazwa najlepszej jedenastki na świecie. Do komentowania ich poczynań zaprosiliśmy byłych reprezentantów Polski. Andrzej Juskowiak, Roman Kosecki, Marek Koźmiński, Cezary Kucharski oraz Józef Młynarczyk będą chwalić, karcić i opisywać. W sumie rozegrali 212 meczów z orzełkiem na piersi. Grali we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii i za oceanem. bardzo dobrze tedy znają punkt programu finalistów mistrzostw świata w RPA. ZACZYNAMY OD ANDRZEJA JUSKOWIAKA.

katastrofa pod Smoleskiem. Prezydent nie yje


Gowa pastwa polskiego nie yje. Prezydent Lech Kaczyski zgin w katastrofie lotniczej pod Smoleskiem. wraz z nim zgino 95 osb, w tym Pierwsza Dama, najwysi dowdcy Wojska Polskiego i czoowi przedstawiciele polskiej polityki.

Dziennikarze na celowniku prokuratury


wywiadowca oskarżają dziennikarzy. Krzysztof Skórzyński z TVN24 i Mariusz Gierszewski z Radia Zet usłyszeli od krakowskich prokuratorów, że popełnili przestępstwo ujawniając w przygotowanym razem materiale tajemnicę śledztwa. Eksperci i politycy nie kryją oburzenia: To zamach na wolność słowa - rzec zgodnie. rozbiegany jest także prezydent. - Bez kontroli mediów jurysdykcja ulega pokusie nadużyć - ostrzega Lech Kaczyński.

macierz nad przepaścią


wtajemniczony w obronie interesu PZPR, czy Polaków? blisko okazji kolejnej, 28. rocznicy stanu wojennego, odżywa to samo pytanie. Tym pospołu opatrzone załącznikami w postaci radzieckich notatek, które mają rzucać nowe światło na sprawę.

amfa obłąkanie na drogach


Pomóżcie nam i sobie przetrzymać przypływ zimy. Przysyłajcie informacje, dokąd tworzą się największe korki, zdjęcia drogowych absurdów i zaśnieżonych ulic. Opiszcie, jak radzicie sobie z zimą i oceńcie pracę drogowców. Na wasze maile, mmsy i smsy czekamy na platformie Kontakt TVN24.

Rok Chopinowski 2010


nic bardziej błędnego 7 procent Polaków potrafi odpowiedzieć na pytanie, w jakim stylu tworzył Fryderyk Chopin (większość jest przekonana, że w "klasycznym"), a 3 procent kojarzy go ze Stalową Wolą. Ruszają obchody 200 rocznicy narodzin wybitnego polskiego kompozytora. To nienaganny czas, by na świeżo poznać naszego artystę.

Wielka Brytania wybraa


poprawka warty na Downing Street. Po tym jak z funkcji premiera ustpi Gordon Brown, nowym szefem rzdu na Wyspach zosta lider Partii Konserwatywnej David Cameron. To wanie konserwatyci w wyborach parlamentarnych osignli najlepszy wynik.

Dziennikarze na celowniku prokuratury


ledczy oskaraj dziennikarzy. Krzysztof Skrzyski z TVN24 i Mariusz Gierszewski z Radia Zet usyszeli od krakowskich prokuratorw, e popenili przestpstwo ujawniajc w przygotowanym wsplnie materiale tajemnic ledztwa. Eksperci i politycy nie kryj oburzenia: To zamach na wolno sowa - mwi zgodnie. rozgorączkowany jest te prezydent. - Bez kontroli mediw wadza ulega pokusie naduy - ostrzega Lech Kaczyski.

Ukraina wybraa Janukowycza


Wiktor Janukowycz - to on bdzie przewodzi Ukrain z wykorzystaniem najblisze lata. Chocia Julia Tymoszenko, "ksiniczka" Pomaraczowej Rewolucji deptaa mu po pitach z nadspodziewanie dobrym rezultatem, to pokłosie Janukowycza pokazuje, e "pomaraczowego" entuzjazmu z 2004 r. Ukraicom nie starczyo na dugo. Dlaczego?

Berlinale 2010


szeroki pomyślność Romana Polańskiego - jury w Berlinie przyznało mu Srebrnego Niedźwiedzia za reżyserię "Autora widmo". Najlepszym filmem 60-tego Berlinale został turecki "Miód".

znalezionych: 276, strona 1 z 14
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  -  >>>