"Pomysł jest kuriozalny i oczywista jest intencja"


"Nasz Dziennik": TV Polska w reprezentatywny sposób obchodziła narodowy Dzień Życia, ubolewa gazeta, po emisji w środowy wieczór w TVP 1 dwuodcinkowego brytyjskiego filmu BBC "Łowca".

Agencje zbojkotowały królewski ślub


Największe światowe agencje informacyjne – Associated Press, Agence France-Presse i Reuters –zbojkotowały sobotni ślub szwedzkiej księżniczki Victorii.

Trójka: na razie strajku nie będzie


prekluzja kolejnego spotkania - to jedyne konkretne ustalenie, jakie zapadło podczas spotkania przedstawicieli Związku Zawodowego Dziennikarzy i Pracowników Programu III Polskiego Radia z Wojciechem Jerzym Poczachowskim, członkiem zarządu Polskiego Radia, odpowiedzialnym m.in. za Trójkę.

Dramatyczna casus w TVP


Dramatyczna sytuacja, zapaść - tymi słowami prezesi TVP i Polskiego Radia opisywali posłom z sejmowej komisji kultury sytuację mediów publicznych. TVP, która za ubiegły rok notuje 200 mln zł straty, zobowiązała wszystkich swoich pracowników do przedstawienia zaświadczeń o zapłaconym abonamencie. Polskie radiostacja zapowiada zaś zwolnienia.

TVP Info będzie transmitować obrady Sejmu do 28 września


Najbliższe posiedzenie Sejmu, które rozpocznie się w środę, będzie relacjonowane w TVP INFO. stacja będzie transmitować posiedzenie Sejmu do 28 września, jak ruszy nowa ramówka - poinformował PAP reprezentant prasowy TVP Daniel Jabłoński. Jak dodał, później w TVP INFO będą transmitowane tylko ważne sejmowe wydarzenia - np. rozmowa budżetowa.

Wzrosła oglądalność kanałów tematycznych


Z pierwszej dziesiątki najpopularniejszych kanałów tematycznych wprost przeciwnie dwa w ub.r. straciły widzów. Największy ewolucja zanotował Disney Channel.

"Mała czarna" w TV 4 od lutego w weekendy


TV 4 zmienia dni emisji programu ”Mała czarna” i odświeża jego formułę.

Reklamy w mediach mają przestać być hałaśliwe


Nowe zapisy w rozporządzeniu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji mają ograniczyć od połowy maja nadawanie głośnych reklam.

"Fakt" zapłaci za publikację zdjęcia ofiary gwałtu


200 tys. zł odszkodowania zapłaci "Fakt" za opublikowanie zdjęć 14-latki, ofiary gwałtu zbiorowego - to prawomocny decyzja Sądu Apelacyjnego w Warszawie. Obniżył on o 50 tys. zł kwotę, którą przyznał powódce sąd I instancji, bo zdjęcia znalazły się też w internecie.

quiz na dwuletnią kampanię promocyjną mięsa


federacja Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej szuka agencji, której zleci wykonanie dwuletniej kampanii promocyjnej. Jej budżet ma wynieść 3 mln euro.

numeryczny Polsat uniknął milionów złotych kary


Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zakwestionował praktykę stosowaną przy okazji Euro 2008 przy użyciu liczbowy Polsat. Nie nałoży acz na spółkę kary, bo ta dobrowolnie zobowiązała się do usunięcia jej skutków.

Politycy "wygrali" z mundialem


Transmisje meczów z trwających Mistrzostw Świata w piłce nożnej przyciągają do TVP mniej widzów niż spotkania Euro 2008 do Polsatu, a niedzielny mecz Niemców z Australią oglądało mniej osób niż debatę prezydencką.

Minister: musimy zrobić sporządzenie inwentarza w kulturze


Po 89 roku nie odbyła się w Polsce żadna dyskusja dotycząca kultury - stwierdził w rozmowie z Onet.pl minister Bogdan Zdrojewski, który jest organizatorem Kongresu Kultury Polskiej 2009, który odbędzie się w Krakowie w dniach 23-25 września 2009 r.

W TVS będzie mniej serwisów lokalnych


Stacja TVS chce nadawać mniej informacji lokalnych i tym tłumaczy planowane zwolnienia reporterów.

Prezydent podpisał nowelizację ustawy abonamentowej


Prezydent Lech Kaczyński podpisał nowelizację ustawy abonamentowej, która poszerza grupę zwolnionych z opłat.

TVP: nie pokazano "chcemy prawdy", edytor zawieszony


Bogdan Ulka, edytor porannych i popołudniowych "Wiadomości" w TVP 1, został odsunięty od programu, bo nie wypełnił polecenia kierownika redakcji Jacka Karnowskiego.

para turyści trafili nie do tego Sydney


duet Holendrzy w zastępstwie do Sydney w Australii trafili być może do Sydney w Kanadzie - pisze australijska prasa.

Rokita odchodzi z "Dziennika"; dostanie 18 pensji


Z łamów "Dziennika" (Axel Springer Polska) znikną teksty publicystyczne autorstwa Jana Rokity – dowiedział się "Presserwis".

Sosnowski na czele związków zawodowych w Trójce


Wybrane w poniedziałek władze Związku Zawodowego Dziennikarzy i Pracowników Programu III Polskiego Radia wybrały dzień wczorajszy zarząd związku i sformułowały listę postulatów do zarządu Polskiego Radia.

Dwa nowe seriale wiosną w TV 4


W wiosennej ramówce TV 4 znajdą się brytyjski serial komediowy ”Poznajcie Karen Taylor” i francuska produkcja ”Przepowiednie z Awinionu”.

znalezionych: 1166, strona 1 z 59
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>