Raz dwa trzy i gotowe, alias rychły i smakowity danie na biwaku


Lato, urlop i wakacyjne wojaże są po to, aby umilać się i leżeć a nie godzinami „stać niedaleko garach”. dlatego zamiast gotować, sięgnij po fasolę po bretońsku z kiełbasą Łabimexu. Szybko, sycąco i smacznie, w domu czy na biwaku … normalnie palce lizać!

czytaj dalej

dezorientujący aromat kawowych świąt


Świąteczny czas Bożego Narodzenia zwłaszcza sprzyja rodzinnym bliskim spotkaniom i niekończącym się rozmowom. bezprzykładny nastrój przewodzący za pośrednictwem te świąteczne, grudniowe dni łączy bliskie osoby gromadząc wszystkich wokół wspólnego stołu.

czytaj dalej

Obrzezanie noworodków sposobem na AIDS


Jak twierdzi Agnes Binagwaho z Ministerstwa Zdrowia w Rwandzie, kraje afrykańskie powinny zwiększyć liczbę przeprowadzanych zabiegów obrzezania we ...

Zaskakujcy przyprawa kawowych wit


witeczny okres Boego Narodzenia szczeglnie sprzyja rodzinnym bliskim spotkaniom i niekoczcym si rozmowom. Wyjtkowy nastrj panujcy z wykorzystaniem te witeczne, grudniowe dni czy bliskie osoby gromadzc wszystkich wok wsplnego stou.

czytaj dalej

Plemniki w 3D


Naukowcy wykorzystali nieinwazyjną technikę trójwymiarowego obrazowania do badania aktywności plemników. Użyta po raz pierwszy w tym celu konfokalna ...

Les Nouvelles Esthetiques&spa


Ogoszenie wyroku w tak zwanej seksaferze, dotyczcej znacznie postawionych dziaaczy Samoobrony- Andrzeja Leppera i Stanisawa ywiskiego, koczy definitywnie przygod byego wicepremiera z polityk. Andrzej Lepper i jego stronnictwo zasynli z wielu niestandardowych akcji politycznych. Wrd nich basta wymieni blokowanie mwnicy poselskiej czy obraanie czoowych politykw innych partii podczas posiedze Sejmu.

kontakt Jedwabiu


Ślady upływającego czasu, nieodpowiedniej pielęgnacji tudzież codziennego kontaktu z czynnikami zanieczyszczającymi i wysuszającymi są widoczne na skórze... jak na dłoni.

dlaczego astma cigle zabija


W marcu tego roku zapad decyzja brytyjskiego sdu w sprawie mierci 11-latka, ktrego zabi atak astmy. Sd zawiesi 5 pracownikw szkoy, gdzie w ...

Meso Vit


eros dyskomfortu, bóle nasilające się niedaleko chodzeniu i dłuższym staniu skłaniają pacjentów do szukania pomocy w gabinetach lekarskich i podologicznych. od czasu do czasu bólom towarzyszą obrzęki stóp, drętwienia, bolesne kurcze mięśni, odciski, modzele, a w zaawansowanych przypadkach chorobowych zniekształcenia układu kostnego.

Zabiegi fizykalne w schorzeniach podologicznych.


Uczucie dyskomfortu, bóle nasilające się obok chodzeniu i dłuższym staniu skłaniają pacjentów do szukania pomocy w gabinetach lekarskich i podologicznych. kiedy niekiedy bólom towarzyszą obrzęki stóp, drętwienia, bolesne kurcze mięśni, odciski, modzele, a w zaawansowanych przypadkach chorobowych zniekształcenia układu kostnego.

ozdoba paznokci metod One Stroke Painting


BEAUTY NAILS & NAIL ACADEMY ELENA SHANSKAYA tudzież “Manicure Pedicure” zapraszaj na wyjtkowe szkolenie, ktre poprowadz doskonae trenerki Nail Art: Elena Kotrova i Yana Demenskaya.

Zabieg Nutri Maxx After


Maksymalne odżywienie dla cery z problemem „pseudostarzenia”

kontakt Jedwabiu


Ślady upływającego czasu, nieodpowiedniej pielęgnacji tudzież codziennego kontaktu z czynnikami zanieczyszczającymi i wysuszającymi są widoczne na skórze... jak na dłoni.

A dla zdrowia – puszka soku pomidorowego natężenie Serca


Badania dowodzą, że jedną z przyczyn wielu współczesnych chorób jest niedobór magnezu i potasu. Jak temu zapobiec? dopóki sięgniemy po farmaceutyki, wypróbujmy naturalny sok pomidorowy siła Serca - unikalny na rynku polskim produkt zbawienny w profilaktyce chorób serca i schorzeń cywilizacyjnych.

czytaj dalej

Saatki abimex na kad por


Lekkie saatki i surwki s niezmiernie modne. Wynika to nie ale wręcz z rozwijajcej si mody na zdrowy tryb ycia, ale take z niezaprzeczalnych walorw smakowych i urozmaicenia jakie wnosz do codziennego menu.

czytaj dalej

Les Nouvelles Esthetiques&spa


Od inspektora Państwowej Inspekcji Pracy (PIP) uzyskałem informację, że każdorazowe praca nowego pracownika powinno istnieć zgłoszone odpowiedniemu inspektoratowi PIP, a niedopełnienie tego obowiązku jest zagrożone mandatem. Czy to prawda\? jeśli tak, proszę o wskazanie składnik prawnej tego obowiązku. Nadmieniam, że firma jest zgłoszona w PIP.

ćwiczenia „STILETTO SHOW”


PEPYN BORRELL ACADEMY a magazyn manicure pedikiur oraz LNE & spa zapraszają na niezwykłe trening „STILETTO SHOW”, które poprowadzi znakomity holenderski stylista - Pepyn Borrel.

Spa – kreatywne zarządzanie podstawą sukcesu obiektu.


Spa tak w Polsce jak i na świecie dzięki multum lat postrzegane było jak obiekt z zabiegami stricte wodnymi. Baseny, kąpiele, natryski, prysznice VICHY i inne. To po części zrozumiałe, bowiem SPA (Sanus Per Aquam) w dosłownym tłumaczeniu oznacza ozdrowienie, przywrócenie zdrowia za pomocą wodę.

Ry alegoria szczcia i dostatku


Dugi lub krtki, w upinach lub bez, biay, brzowy, zocisty, jaminowy; na sodko, sono, ostro… Zastosowa ryu, podobnie jak jego gatunkw nie sposb policzy. Jedno jest pewne, ry jest najbardziej uniwersalnym i rozpowszechnionym zboem, stosowanym we wszystkich kuchniach na caym wiecie.

czytaj dalej

Naukowcy odkryli rolę enzymu MMP-9 w rozwoju padaczki


Naukowcy z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN jako pierwsi na świecie odkryli rolę enzymu MMP-9 w rozwoju padaczki u gryzoni. Ich ...

znalezionych: 440, strona 11 z 22
<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>