Atlas bakterii zamieszkujących ciało człowieka


Ludzkie materia zamieszkuje tak duża liczba bakterii, że ich liczba 10-krotnie przewyższa liczbę komórek naszego organizmu. Aby uczynić mapę zasiedlenia ciała, ...

Z wyboru, nie z przypadku - nagroda za promowanie edukacji seksualnej i nowoczesnej antykoncepcji


Jubileusz 50-lecia pigułki antykoncepcyjnej jest okazją do wyróżnienia osób i instytucji, które przyczyniają się do zmiany światopoglądu w zakresie ...

Energia na bliźniaczy dwadzieścia cztery godziny


Wstajemy o brzasku i natychmiast czujemy się niewyspani. W drodze do pracy towarzyszy nam ziewanie, a oczy same się zamykają. dziewiczy kocioł kawy stawia nas na nogi, jednak nie na długo. Pijemy zatem następny i następny… a energii w miejsce przybywać, ciągle ubywa.

czytaj dalej

gabinet Kosmetyki Lekarskiej


Zapraszam na stronę gabinetu kosmetycznego. Mam nadzieję, że potraktujecie go nie jako formę reklamy mojego gabinetu, ale rozwiązanie na pozyskanie niezbędnej w codziennym życiu wiedzy na temat leczenia i codziennej pielęgnacji swojej skóry – bo taki właśnie cel przyświecał nam niedaleko jego tworzeniu.

czytaj dalej

A dla zdrowia – pudło soku pomidorowego Sia Serca


Badania dowodz, e jedn z przyczyn wielu wspczesnych chorb jest niedobr magnezu i potasu. Jak temu zapobiec? dopóki signiemy po farmaceutyki, wyprbujmy zwyczajny sok pomidorowy Sia Serca - dający się uniknąć na rynku polskim produkt pożądany w profilaktyce chorb serca i schorze cywilizacyjnych.

czytaj dalej

Saatki abimex na kad por


Lekkie saatki i surwki s niezwykle modne. Wynika to nie lecz z rozwijajcej si mody na pomyślny tryb ycia, ale take z niezaprzeczalnych walorw smakowych i urozmaicenia jakie wnosz do codziennego menu.

czytaj dalej

Bakterie żyjące w jelitach mogą przyczyniać się do rozwoju reumatoidalnego zapalenia stawów


Bakterie żyjące w jelitach mogą przyczyniać się do rozwoju reumatoidalnego zapalenia stawów u osób predysponowanych do niego genetycznie - wynika z ...

dekoracja paznokci metodą One Stroke Painting


BEAUTY NAILS & NAIL ACADEMY ELENA SHANSKAYA natomiast “Manicure Pedicure” zapraszają na wyjątkowe szkolenie, które poprowadzą doskonałe trenerki Nail Art: Elena Kotrova natomiast Yana Demenskaya.

Pilingi


Pilling inaczej złuszczanie, polega na usunięciu z powierzchni skóry martwych komórek.

SOLARIUM & Fitness


Powódź sprzyja rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych - przypomina Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach i wskazuje na zasady, których należy przestrzegać, aby temu zapobiec.

dekoracja paznokci metodą One Stroke Painting


BEAUTY NAILS & NAIL ACADEMY ELENA SHANSKAYA oraz “Manicure Pedicure” zapraszają na wyjątkowe szkolenie, które poprowadzą doskonałe trenerki Nail Art: Elena Kotrova zaś Yana Demenskaya.

Zaskakujcy przyprawa kawowych wit


witeczny czas Boego Narodzenia szczeglnie sprzyja rodzinnym bliskim spotkaniom i niekoczcym si rozmowom. Wyjtkowy nastrj panujcy za pomocą te witeczne, grudniowe dni czy bliskie osoby gromadzc wszystkich wok wsplnego stou.

czytaj dalej

pielęgnacja naturalnej pobieżny paznokcia po sztucznym modelowaniu


Pomimo ogólnej tendencji i modzie na zdrowie i naturalność, bardzo popularną w ostatnich latach, stała się usługa przedłużania paznokci.

konkurs środek Kosmetyki i Promocji Zdrowia ESTETYKA


centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia estetyka razem z portalem cosmetic.pl zapraszaj wszystkie kosmetyczki do udziau w konkursie!!! Do wygrania: 20 nagrd (kosmetykw), wejciwek i numeru GABI.net- estetyka & Zdrowie!!!

internacjonalny Salon leczniczy Salmed w Poznaniu


300 firm z 29 krajów prezentuje od środy w Poznaniu swoją ofertę w ramach Międzynarodowego Salonu Medycznego Salmed 2010. 23. edycja największych w ...

Spa – kreatywne administracja podstawą sukcesu obiektu.


Spa tak w Polsce jak i na świecie dzięki krocie lat postrzegane było jako obiekt z zabiegami stricte wodnymi. Baseny, kąpiele, natryski, prysznice VICHY i inne. To po części zrozumiałe, dlatego że SPA (Sanus Per Aquam) w dosłownym tłumaczeniu oznacza ozdrowienie, przywrócenie zdrowia z wykorzystaniem wodę.

Les Nouvelles Esthetiques&spa


Złota Pieczęć Natury - maksymalny Kosmetyk prosty 2009 i wSPAniałe SPA 2008 - perfekcyjny środowisko Odnowy Biologicznej w Polsce

Wirtualne Międzynarodowe Targi „ Health & Beauty”


7. września 2009 rozpoczynają się pierwsze Targi w internecie „Health & Beauty” organizowane za pomocą Online Expo Polska.

relacja z I Kongresu Kosmetologicznego Anna Lotan


W dniach 20-21 marca 2010 odby si I zjazd Kosmetologiczny Anna Lotan pod tematem „Dermokosmetyki naturalne a schorzenia skrne”.

Szybka i nadzwyczaj tania rozpatrywanie krwi


rozkład grupy krwi ABO (oraz Rh) stanowi jeden z z większym natężeniem podstawowych testów, jakie przeprowadzane są przez lekarzy. nieobecność znajomości grupy krwi ...

znalezionych: 440, strona 12 z 22
<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>