specjalny dodatek manicure, pedicure – LNE & spa


29.listopada 2009, Warszawa, Hotel zbiegowisko siedlisko Pl. Powstańców Warszawy 2

Zaskakujcy aromat kawowych wit


witeczny trwanie Boego Narodzenia szczeglnie sprzyja rodzinnym bliskim spotkaniom i niekoczcym si rozmowom. Wyjtkowy nastrj panujcy za pomocą te witeczne, grudniowe dni czy bliskie osoby gromadzc wszystkich wok wsplnego stou.

czytaj dalej

ozdoba paznokci metod One Stroke Painting


BEAUTY NAILS & NAIL ACADEMY ELENA SHANSKAYA tudzież “Manicure Pedicure” zapraszaj na wyjtkowe szkolenie, ktre poprowadz doskonae trenerki Nail Art: Elena Kotrova oraz Yana Demenskaya.

Les Nouvelles Esthetiques&spa


\\\"\\\" Tegoroczn Noc Muzew spdzi mona na giedzie. Parkiet warszawskiej GPW po raz pierwszy zostanie szczery dla zwiedzajcych w najwaniejsz muzealn imprez roku. Zostanie dla nich otwarty, na co dzie niedostpny, Krajowy Depozyt Papierw Wartociowych.

Chronos na inspirujące babskie spotkania


Babskie spotkania są ogromnie inspirujące i „zdrowe”, bo jest dozwolone się wygadać, pochwalić, pożalić i poradzić. jakkolwiek właśnie od przyjaciółek dowiadujemy się najbardziej przydatnych rzeczy typu: Co? Gdzie? Za ile? W jakim kolorze? Kiedy? Jak? No i oczywiście kto? I z kim?

czytaj dalej

zapał na bliźniaczy dzień


Wstajemy o brzasku i w tym momencie czujemy się niewyspani. W drodze do pracy towarzyszy nam ziewanie, a oczy same się zamykają. pierwszy kubek kawy stawia nas na nogi, lecz nie na długo. Pijemy skutkiem tego kolejny i następny… a energii miast przybywać, ciągle ubywa.

czytaj dalej

SOLARIUM & Fitness


Powódź sprzyja rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych - przypomina Wojewódzka przystanek Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach i wskazuje na zasady, których należy przestrzegać, aby temu zapobiec.

swada na cay dzie


Wstajemy rankiem i ju czujemy si niewyspani. W drodze do pracy towarzyszy nam ziewanie, a oczy same si zamykaj. pierwszy kocioł kawy stawia nas na nogi, wszelako nie na dugo. Pijemy wic nastpny i nastpny… a energii w zamian przybywa, cigle ubywa.

czytaj dalej

Ry symbol szczcia i dostatku


Dugi lub krtki, w upinach lub bez, biay, brzowy, zocisty, jaminowy; na sodko, sono, ostro… Zastosowa ryu, równie jak jego gatunkw nie sposb policzy. Jedno jest pewne, ry jest w najwyższym stopniu uniwersalnym i rozpowszechnionym zboem, stosowanym we wszystkich kuchniach na caym wiecie.

czytaj dalej

bajka z I Kongresu Kosmetologicznego Anna Lotan


W dniach 20-21 marca 2010 odbył się I Kongres Kosmetologiczny Anna Lotan pod tematem „Dermokosmetyki naturalne a schorzenia skórne”.

Les Nouvelles Esthetiques&spa


\"\" Tegoroczn Noc Muzew spdzi mona na giedzie. Parkiet warszawskiej GPW po raz pierwszy zostanie bezpośredni dla zwiedzajcych w najwaniejsz muzealn imprez roku. Zostanie dla nich otwarty, na co dzie niedostpny, własny Depozyt Papierw Wartociowych.

Szybka i niezwykle tania rozbiór krwi


analiza grupy krwi ABO (oraz Rh) stanowi jeden z w wyższym stopniu podstawowych testw, jakie przeprowadzane s dzięki lekarzy. brak znajomoci grupy krwi ...

Świńska grypa - młodzi zarażają się częściej, ale starsi częściej umierają


Naukowcy z Meksykańskiego Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego przeanalizowali informacje zebrane za pośrednictwem system nadzoru nad grypą w okresie od 28 ...

Grypę A/H1N1 można spokojnie przechorować w domu


Epidemiolog dr Lucjan Kępa uważa, że osoby z w pełni wydolnym układem odpornościowym mogą odbyć infekcję spowodowaną wirusem typu A/H1N1 leżąc w ...

ikra na wypisz wymaluj doba


Wstajemy rankiem i w tej chwili czujemy się niewyspani. W drodze do pracy towarzyszy nam ziewanie, a oczy same się zamykają. pierwszy kubek kawy stawia nas na nogi, niemniej jednak nie na długo. Pijemy tym samym następny i następny… a energii zamiast przybywać, bez ustanku ubywa.

czytaj dalej

Soczysta Pokusa


Owocowa przyjemno dla ciaa i odywcza impreza dla skry - premierowy zabieg Bielenda Soczysta kuszenie czy kuracj nawilajc z intensywn redukcj cellulitu.

Chronos na Herbat przedstawia: żółtobrązowy zawrt gowy


Zastanawialicie si kiedy nad fenomenem orzechw? Co jest w nich takiego niezwykego, e s a tak popularne? Orzechy to w największym stopniu znane i kochane bakalie. I waciwie nic w tym dziwnego, w kocu towarzysz nam od czasw Cesarstwa Rzymskiego - bądź i jeszcze wczeniej…

czytaj dalej

Cała prawda o świńskiej grypie A/H1N1


17 grudnia 2009 r. o godz. 16:00 w budynku Wydziału Farmaceutycznego, blisko ul. M. Curie Skłodowskiej 9 w Bydgoszczy odbędzie się wykład dr n. med. ...

Meso Vit


Uczucie dyskomfortu, bóle nasilające się blisko chodzeniu i dłuższym staniu skłaniają pacjentów do szukania pomocy w gabinetach lekarskich i podologicznych. nieraz bólom towarzyszą obrzęki stóp, drętwienia, bolesne kurcze mięśni, odciski, modzele, a w zaawansowanych przypadkach chorobowych zniekształcenia układu kostnego.

Ryż przenośnia szczęścia i dostatku


Długi lub krótki, w łupinach lub bez, biały, brązowy, złocisty, jaśminowy; na słodko, słono, ostro… Zastosowań ryżu, jednakowo jak jego gatunków nie fortel policzyć. Jedno jest pewne, ryż jest w największym stopniu uniwersalnym i rozpowszechnionym zbożem, stosowanym we wszystkich kuchniach na całym świecie.

czytaj dalej

znalezionych: 440, strona 15 z 22
<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>