Sodki powiew wiosny u Lidera Artura


Lider Artur – producent ciastek marki Artur w swojej wiosennej ofercie proponuje ciasteczka w ksztacie ozdobnych listkw. Trzy rodzaje wiosennych listkw uciesz nie przeciwnie podniebienia ale take i oczy konsumentw. wietnie nadaj si do wykorzystania w dualny sposb – klasycznie, w charakterze sodka przekska oraz jako ozdobne, jadalne elementy dekoracyjne do ciast, deserw a tortw. Pierwsz propozycj marki s Kakaowe listki zdobione. Smakuj prawdziwym aromatycznym kakao.

czytaj dalej

Zabiegi fizykalne w schorzeniach podologicznych.


amor dyskomfortu, bóle nasilające się w pobliżu chodzeniu i dłuższym staniu skłaniają pacjentów do szukania pomocy w gabinetach lekarskich i podologicznych. Niekiedy bólom towarzyszą obrzęki stóp, drętwienia, bolesne kurcze mięśni, odciski, modzele, a w zaawansowanych przypadkach chorobowych zniekształcenia układu kostnego.

internacjonalny salon medyczny Salmed w Poznaniu


300 firm z 29 krajów prezentuje od środy w Poznaniu swoją ofertę w ramach Międzynarodowego Salonu Medycznego Salmed 2010. 23. wersja największych w ...

Spa – kreatywne administracja podstawą sukcesu obiektu.


Spa tak w Polsce jak i na świecie dzięki krocie lat postrzegane było jako obiekt z zabiegami ściśle wodnymi. Baseny, kąpiele, natryski, prysznice VICHY i inne. To po części zrozumiałe, skoro SPA (Sanus Per Aquam) w dosłownym tłumaczeniu oznacza ozdrowienie, restauracja zdrowia z wykorzystaniem wodę.

Sodki powiew wiosny u Lidera Artura


Lider Artur – wytwórca ciastek marki Artur w swojej wiosennej ofercie proponuje ciasteczka w ksztacie ozdobnych listkw. Trzy rodzaje wiosennych listkw uciesz nie wręcz przeciwnie podniebienia ale take i oczy konsumentw. wietnie nadaj si do wykorzystania w po dwa sposb – klasycznie, jako sodka przekska natomiast jako ozdobne, jadalne elementy dekoracyjne do ciast, deserw oraz tortw. Pierwsz propozycj marki s Kakaowe listki zdobione. Smakuj prawdziwym aromatycznym kakao.

czytaj dalej

Cryptococcus gattii atakuje


Potencjalnie śmiertelna odmiana grzyba rozprzestrzenia się w północno-zachodniej części Stanów Zjednoczonych i w Kanadzie - informuje Reuters. ...

Im więcej palimy, tym niższe nasze IQ


Palacze mają dolny wskaźnik inteligencji niż niepalący. Do tego im więcej palimy, tym niższe nasze IQ - wynika z badania nad 20 tys. izraelskich ...

Nasze biuro ma duże doświadczenie jeśli chodzi o wycieczki szkolne Warszawa i w stałej ofercie posiadamy gotowe plany wycieczek szkolny. Jeśli mają to być tanie wycieczki szkolne również mamy specjalną propozycję promocyjną. Wycieczki szkolne Warszawa organizowane przez nasze biuro wcale nie muszą być droższe o tych, organizowanych na własną rękę. Zawsze staramy się by nasza oferta na wycieczki szkolne Warszawa była jak najbardziej aktualne. Mamy świadomość, że tylko tanie wycieczki szkolne mogą w dużym stopniu zachęcić potencjalnych uczestników do tego, żeby to na naszym biurem organizowali wycieczki szkolne Warszawa przez cały rok.

Sycąca rozgrzewka ze smakiem


Zimno? Rozgrzej się! Jak? Gorrrrrącą zupą! Grochówka na wędzonce z boczkiem i kiełbasą Łabimex to jedna z najsmaczniejszych metod na sytą zimowa rozgrzewkę. Pyszna i godna polecenia dla wielbicieli staropolskich smaków i w ogóle dla wszystkich … zmarzniętych.

czytaj dalej

manicure pedicure


zmrożony korek uliczny na dolnej Odrze zdjęty - część skruszyły lodołamacze, pozostała kra samoczynnie zaczęła spływać w dołek psychiczny rzeki. - przypadek jest w miarę opanowana - powiedział w TVN24 zwierzchnik Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie Andrzej Kreft.

Soczysta pokusa


Owocowa przyjemność dla ciała i odżywcza feta dla skóry - premierowy zabieg Bielenda Soczysta pokusa łączy kurację nawilżającą z intensywną redukcją cellulitu.

SOLARIUM & Fitness


Powódź sprzyja rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych - przypomina Wojewódzka przystanek Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach i wskazuje na zasady, których należy przestrzegać, aby temu zapobiec.

Bioregenera Lift


Nowa przewód kosmetyków o działaniu liftingującym i regeneracyjnym. profesjonalny sposób na nadanie skórze naturalnego blasku tudzież młodego, atrakcyjnego wyglądu.

konkurs główny punkt Kosmetyki i Promocji Zdrowia wzornictwo


siedlisko Kosmetyki i Promocji Zdrowia image wspólnie z portalem cosmetic.pl zapraszaj wszystkie kosmetyczki do udziau w konkursie!!! Do wygrania: 20 nagrd (kosmetykw), wejciwek i numeru GABI.net- Estetyka & Zdrowie!!!

A dla zdrowia – paka soku pomidorowego wielkość Serca


Badania dowodzą, że jedną z przyczyn wielu współczesnych chorób jest deficyt magnezu i potasu. Jak temu zapobiec? zanim sięgniemy po farmaceutyki, wypróbujmy naturalny sok pomidorowy nasilenie Serca - unikalny na rynku polskim artykuł należyty w profilaktyce chorób serca i schorzeń cywilizacyjnych.

czytaj dalej

Sycca rozgrzewka ze smakiem


Zimno? Rozgrzej si! Jak? Gorrrrrc zup! Grochwka na wdzonce z boczkiem i kiebas abimex to jedna z najsmaczniejszych metod na syt zimowa rozgrzewk. Pyszna i godna polecenia dla wielbicieli staropolskich smakw i w ogle dla wszystkich … zmarznitych.

czytaj dalej

Karnawaowe szalestwo smaku


Planujesz przekski do karnawaowego menu? Pamitaj o Pieczarkach marynowanych abimex. Wystarczy je wręcz przeciwnie odsczy, nabi razem z innymi skadnikami na wykaaczk i koreczki gotowe! Mona je wykorzysta nie ale wręcz do koreczkw. Moliwoci jest wiele …

czytaj dalej

program neurokonferencji NEURONUS 2010


III edycja Ogólnopolskiej Neurokonferencji Studenckiej NEURONUS 2010 odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2010 r. na terenie Uniwersytetu ...

Poważne uszkodzenia mózgu po alkoholu


Pośmiertne badania mózgów młodocianych małp, które piły masa alkoholu wykazały poważne uszkodzenia - informuje New Scientist. Mózgi małp i ludzi ...

zgadywanka główny punkt Kosmetyki i Promocji Zdrowia wzornictwo


Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia estetyka społem z portalem cosmetic.pl zapraszają wszystkie kosmetyczki do udziału w konkursie!!! Do wygrania: 20 nagród (kosmetyków), wejściówek i numeru GABI.net- image & Zdrowie!!!

Największa rada alergologiczna na świecie - World Allergy Congress


Największa narada alergologiczna na świecie ? World Allergy Congress ? rozpoczyna się nuże 6 grudnia 2009 roku. Gospodarzem spotkania będzie ...

znalezionych: 440, strona 3 z 22
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>