Wyniki konkursu


Złota Pieczęć Natury - optymalny Kosmetyk nieskomplikowany 2009 i wSPAniałe SPA 2008 - Najlepszy medium Odnowy Biologicznej w Polsce

Pożywne śniadanie dla zapracowanych


Płatki owsiane Elovena dostępne w poręcznych saszetkach to droga na pożywne i sycące śniadanie dla wszystkich zapracowanych. Zawarty w nich błonnik i substancje odżywcze dostarczają energii na długi czas, wskutek czemu możemy pracować dłużej i efektywniej.

czytaj dalej

Les Nouvelles Esthetiques&spa


Złota pieczęć Natury - perfekcyjny Kosmetyk zwykły 2009 i wSPAniałe SPA 2008 - maksymalny medium Odnowy Biologicznej w Polsce

Świńska grypa w Polsce - dziewiczy przypadek na Podkarpaciu


Chwilę przed godz. 19 otrzymaliśmy utwierdzenie - jest pierwszy kazus wirusa H1N1 w Polsce - powiedziała dzisiaj na naumyślnie zwołanej ...

zgadywanka ognisko Kosmetyki i Promocji Zdrowia estetyka


główny punkt Kosmetyki i Promocji Zdrowia estetyka co do jednego z portalem cosmetic.pl zapraszają wszystkie kosmetyczki do udziału w konkursie!!! Do wygrania: 20 nagród (kosmetyków), wejściówek i numeru GABI.net- estetyka & Zdrowie!!!

VI arena Kosmetyki Naturalnej SPA & Wellness wygląd NATURA 2010


23 maja 2010 r. Hotel gawiedź Centrum, Pl. Powstańców Warszawy 2

okres na inspirujące babskie spotkania


Babskie spotkania są niezwykle inspirujące i „zdrowe”, bo można się wygadać, pochwalić, pożalić i poradzić. wszak przed chwilą od przyjaciółek dowiadujemy się najbardziej przydatnych rzeczy typu: Co? Gdzie? Za ile? W jakim kolorze? Kiedy? Jak? No i bez wątpienia kto? I z kim?

czytaj dalej

Soczysta pokusa


Owocowa przyjemno dla ciaa i odywcza feta dla skry - premierowy zabieg Bielenda Soczysta kuszenie czy kuracj nawilajc z intensywn redukcj cellulitu.

Plemniki w 3D


Naukowcy wykorzystali nieinwazyjn technik trjwymiarowego obrazowania do badania aktywnoci plemnikw. Uyta po raz pierwszy w tym celu konfokalna ...

Pomidorowy zawrót głowy


Kto by pomyślał, że historia pomidora przypadkiem być fascynująca? pomidor pierwotnie był wielkości wiśni, dopiero Majowie i Aztekowie wyhodowali z niego owoc o o wiele większych rozmiarach. A gdy trafił do Europy, nikt nie chciał go jeść, bo krążyła plotka, że owoc jadalny ten powoduje groźny furia miłosny lub jest trucizną.

czytaj dalej

SOLARIUM & Fitness


Ogoszenie wyroku w tak zwanej seksaferze, dotyczcej w znacznym stopniu postawionych dziaaczy Samoobrony- Andrzeja Leppera oraz Stanisawa ywiskiego, koczy definitywnie przygod byego wicepremiera z polityk. Andrzej Lepper i jego blok zasynli z wielu niestandardowych akcji politycznych. Wrd nich wystarczy wymieni blokowanie mwnicy poselskiej czy obraanie czoowych politykw innych partii podczas posiedze Sejmu.

Karnawałowe obłąkanie smaku


Planujesz przekąski do karnawałowego menu? Pamiętaj o Pieczarkach marynowanych Łabimex. Wystarczy je przeciwnie odsączyć, nabić razem z innymi składnikami na wykałaczkę i koreczki gotowe! wolno je posłużyć się nie owszem do koreczków. Możliwości jest mnogość …

czytaj dalej

konkurs siedlisko Kosmetyki i Promocji Zdrowia stylistyka


siedlisko Kosmetyki i Promocji Zdrowia estetyka jak jeden mąż z portalem cosmetic.pl zapraszają wszystkie kosmetyczki do udziału w konkursie!!! Do wygrania: 20 nagród (kosmetyków), wejściówek i numeru GABI.net- wzornictwo & Zdrowie!!!

Rak skóry a słońce – pokutujący mit cz.I


z wykorzystaniem całe lata wrażenie strachu przed oddziaływaniem słońca na własny forma życia podsycało antysłoneczne lobby. błyszczenie słoneczne miało być przyczyną raka skóry. wskutek tego tak krocie osób unikało słońca i używało środków ochronnych nie mając pojęcia, jak bardzo sobie szkodzą.

Spadła liczba zachorowań na grypę


W pierwszym tygodniu grudnia odnotowano spadek liczby zachorowań na grypę - poinformował PAP własny doradca ds. epidemiologii, prof. Andrzej ...

Zaskakujący przyprawa kawowych świąt


Świąteczny czas Bożego Narodzenia szczególnie sprzyja rodzinnym bliskim spotkaniom i niekończącym się rozmowom. niespotykany klimat kierowniczy dzięki te świąteczne, grudniowe dni łączy bliskie osoby gromadząc wszystkich naokoło wspólnego stołu.

czytaj dalej

Sycąca rozgrzewka ze smakiem


Zimno? Rozgrzej się! Jak? Gorrrrrącą zupą! Grochówka na wędzonce z boczkiem i kiełbasą Łabimex to jedna z najsmaczniejszych metod na sytą zimowa rozgrzewkę. Pyszna i godna polecenia dla wielbicieli staropolskich smaków i w ogóle dla wszystkich … zmarzniętych.

czytaj dalej

Skutki promieniowania w organizmach żywych


odblask jonizujące może zabić, wskutek tego należy się go wystrzegać - to, według naukowców, nic bardziej błędnego pół prawdy. Małe dawki mogą nawet poprawiać tężyzna fizyczna ...

A dla zdrowia – mamer soku pomidorowego intensywność Serca


Badania dowodzą, że jedną z przyczyn wielu współczesnych chorób jest niedobór magnezu i potasu. Jak temu zapobiec? zanim sięgniemy po farmaceutyki, wypróbujmy naturalny sok pomidorowy siła Serca - unikalny na rynku polskim towar celowy w profilaktyce chorób serca i schorzeń cywilizacyjnych.

czytaj dalej

słodki powiew wiosny u Lidera Artura


Lider Artur – producent ciastek marki Artur w swojej wiosennej ofercie proponuje ciasteczka w kształcie ozdobnych listków. Trzy rodzaje wiosennych listków ucieszą nie lecz wciąż podniebienia ale także i oczy konsumentów. wspaniale nadają się do wykorzystania w podwójny wyjście – klasycznie, jako słodka przekąska a jak ozdobne, jadalne elementy dekoracyjne do ciast, deserów tudzież tortów. Pierwszą propozycją marki są Kakaowe listki zdobione. Smakują prawdziwym aromatycznym kakao.

czytaj dalej

znalezionych: 440, strona 5 z 22
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>