Crm SOFT – mezoterapia igłowa dla kosmetyczek i kosmetologów wreszcie w Polsce


CRM Soft zawiera wysokooczyszczony kwas hialuronowy nieusieciowany pochodzenia syntetycznego o stężeniu 14 mg/1 ml. CRM Soft ma bohater literacki sterylnego bezbarwnego żelu i jest przeznaczony do mezoterapii igłowej.

Najwiksza w histori Europejska zebranie na sprawa Rzadkich Chorb


Najwiksz w historii Europejsk Konferencj na myśl Rzadkich Chorb (ECRD) zorganizowan w Krakowie w dniach 14 i 15 Maja 2010 roku odwiedzia ...

wschodni pedicure SPA


Wykorzystując profit owocu grejpfruta Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA przygotowało profesjonalną serię produktów do pielęgnacji stóp Egzotyczny pedicure SPA system Professional.

Carol Greider, Elizabeth Blackburn i Jack Szostak - laureaci medycznego Nobla 2009


Tegoroczni laureaci Nagrody Nobla z fizjologii i medycyny - Carol Greider, Elizabeth Blackburn i Jack Szostak (wszyscy z USA) - wyjaśnili mara ...

Borówki lekiem na marskości wątroby?


Marskość charakteryzuje się postępującym włóknieniem miąższu wątroby, co polega na zastępowaniu komórek wątroby (hepatocytów) włóknami tkanki ...

VIRTUozyjny smak świątecznych dań


Złota Lechistan jesień, jeżeli w ogóle nadchodzi, kończy się nadzwyczaj szybko. Nie rozumie się samo przez się kiedy zaczyna się górny listopad, wtem grudzień nadchodzi wielkimi krokami, a my, póki się obejrzymy, ubieramy choinkę i nakrywamy do świątecznego stołu.

czytaj dalej

element zdobniczy paznokci metod One Stroke Painting


BEAUTY NAILS & NAIL ACADEMY ELENA SHANSKAYA tudzież “Manicure Pedicure” zapraszaj na wyjtkowe szkolenie, ktre poprowadz doskonae trenerki Nail Art: Elena Kotrova oraz Yana Demenskaya.

quiz siedlisko Kosmetyki i Promocji Zdrowia estetyka


ognisko Kosmetyki i Promocji Zdrowia stylistyka wspólnie z portalem cosmetic.pl zapraszają wszystkie kosmetyczki do udziału w konkursie!!! Do wygrania: 20 nagród (kosmetyków), wejściówek i numeru GABI.net- wzornictwo & Zdrowie!!!

Les Nouvelles Esthetiques&spa


Ogoszenie wyroku w tak zwanej seksaferze, dotyczcej w dużym stopniu postawionych dziaaczy Samoobrony- Andrzeja Leppera zaś Stanisawa ywiskiego, koczy definitywnie przygod byego wicepremiera z polityk. Andrzej Lepper i jego partia polityczna zasynli z wielu niestandardowych akcji politycznych. Wrd nich koniec wymieni blokowanie mwnicy poselskiej czy obraanie czoowych politykw innych partii w toku posiedze Sejmu.

Dotyk Jedwabiu


Ślady upływającego czasu, nieodpowiedniej pielęgnacji oraz codziennego kontaktu z czynnikami zanieczyszczającymi i wysuszającymi są widoczne na skórze... jak na dłoni.

Czas na inspirujące babskie spotkania


Babskie spotkania są wybitnie inspirujące i „zdrowe”, bo jest dozwolone się wygadać, pochwalić, pożalić i poradzić. jednak dopiero co od przyjaciółek dowiadujemy się najbardziej przydatnych rzeczy typu: Co? Gdzie? Za ile? W jakim kolorze? Kiedy? Jak? No i z pewnością kto? I z kim?

czytaj dalej

A dla zdrowia – miejsce odosobnienia soku pomidorowego amplituda Serca


Badania dowodzą, że jedną z przyczyn wielu współczesnych chorób jest brak magnezu i potasu. Jak temu zapobiec? Zanim sięgniemy po farmaceutyki, wypróbujmy naturalny sok pomidorowy skala Serca - unikalny na rynku polskim produkt wskazany w profilaktyce chorób serca i schorzeń cywilizacyjnych.

czytaj dalej

Rak skry a soce – pokutujcy mit cz.I


dzięki cae lata wrażenie strachu poprzednio oddziaywaniem soca na nasz stwór podsycao antysoneczne lobby. promieniowanie soneczne miao by przyczyn raka skry. więc tak niemało osb unikao soca i uywao rodkw ochronnych nie majc pojcia, jak niezwykle sobie szkodz.

Naukowcy odkryli rolę enzymu MMP-9 w rozwoju padaczki


Naukowcy z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN jako pierwsi na świecie odkryli rolę enzymu MMP-9 w rozwoju padaczki u gryzoni. Ich ...

Targi urok i wygląd - podsumowanie


ponad 4 tysiące osób odwiedziło I Targi URODA i ESTETYKA, które odbyły się w łódzkiej hali EXPO 21 i 22 listopada.

VI arena Kosmetyki Naturalnej SPA & Wellness estetyka natura 2010


26 wrzenia 2010 r. Hotel czereda Centrum, Pl. Powstacw Warszawy 2

Szybka i wybitnie tania rozpatrywanie krwi


rozbiór grupy krwi ABO (oraz Rh) stanowi jeden z z większym natężeniem podstawowych testów, jakie przeprowadzane są z wykorzystaniem lekarzy. brak znajomości grupy krwi ...

program neurokonferencji NEURONUS 2010


III edycja Oglnopolskiej Neurokonferencji Studenckiej NEURONUS 2010 odbdzie si w dniach 23-25 kwietnia 2010 r. na terenie Uniwersytetu ...

Pomidorowy zawrót głowy


Kto by pomyślał, że przypowieść pomidora być może być fascynująca? Pomidor w pierwszej chwili był wielkości wiśni, wówczas Majowie i Aztekowie wyhodowali z niego owoc o wielce większych rozmiarach. A gdy trafił do Europy, pies z kulawą nogą nie chciał go jeść, bo krążyła plotka, że owoc ten powoduje niebezpieczny silny gniew pełen miłości lub jest trucizną.

czytaj dalej

Les Nouvelles Esthetiques&spa


Reklamodawcy nie rezygnują z niemieckiego piłkarza Michaela Ballacka, obok że nie wystąpi on na mundialu w RPA.

znalezionych: 440, strona 7 z 22
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>