inwitacja na trening


CHIROMASSAGE twarzy III stopień (liftingujący), DERMOLIMFODRENAŻ twarzy I stopień, CHIROMASSAGE ciała I stopień (podstawowy) z uzyskaniem certyfikatu, które odbędzie się w KRAKOWIE

Spa tak w Polsce jak i na świecie przez krocie lat postrzegane było jako obiekt z zabiegami stricte wodnymi. Baseny, kąpiele, natryski, prysznice VICHY i inne. To po części zrozumiałe, bowiem SPA (Sanus Per Aquam) w dosłownym tłumaczeniu oznacza ozdrowienie, przywrócenie zdrowia przez wodę. 15-15 maja 2010r. Nowohuckie centrum Kultury, gród podwawelski sekcja Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego drugi rok z z grubsza organizuje skrypt otwarte, których mogą posłuchać chętni z całego ...Dugi lub krtki, w upinach lub bez, biay, brzowy, zocisty, jaminowy; na sodko, sono, ostro… Zastosowa ryu, podobnie jak jego gatunkw nie sposb policzy. Jedno jest pewne, ry jest najbardziej uniwersalnym i rozpowszechnionym zboem, stosowanym we wszystkich kuchniach na caym wiecie.

czytaj dalej

Spa tak w Polsce jak i na świecie przez bez liku lat postrzegane było jak cel z zabiegami stricte wodnymi. Baseny, kąpiele, natryski, prysznice VICHY i inne. To po części zrozumiałe, ponieważ SPA (Sanus Per Aquam) w dosłownym tłumaczeniu oznacza ozdrowienie, przywrócenie zdrowia przez wodę.

Jak w łatwy fortel dodać koloru i smaku do swojego menu? Postaw na warzywa, które nasycą kolorem i smakiem chociażby te najprostsze posiłki. Na pierwsza zasada pokoloruj swoje kanapki ogórkami kanapkowymi Łabimex i przekonaj się jak mnóstwo można przerobić za pomocą plasterka smakowitego ogórka!

czytaj dalej28. Hasco-Lek Wrocław Maraton będzie wyjątkowym wydarzeniem. Zostanie rozegrany 12 września 2010 r. ? detalicznie w rocznicę biegu z Maratonu do Aten, ...

Przyczyny autyzmu mogą być związane z brakującymi lub dodatkowymi fragmentami DNA, które zakłócają funkcjonowanie mózgu. Są to zmiany specyficzne dla ... 18 lutego rozpocznie sie łańcuch otwartych wykładów popularnonaukowych, dotyczące zagadnień medycznych, ustalony za pomocą naukowców z Wydziału Nauk ...

kompozycja popularnych przypraw - występująca w kurkumie kurkumina zaś zawarty w czarnym pieprzu alkaloid piperyna - mogą przynieść ulgę w zapobieganiu rakowi ...

Wstajemy o brzasku i ju czujemy si niewyspani. W drodze do pracy towarzyszy nam ziewanie, a oczy same si zamykaj. dziewiczy kubek kawy stawia nas na nogi, niemniej jednak nie na dugo. Pijemy wic nastpny i nastpny… a energii zamiast przybywa, cigle ubywa.

czytaj dalej

Ślady upływającego czasu, nieodpowiedniej pielęgnacji a codziennego kontaktu z czynnikami zanieczyszczającymi i wysuszającymi są widoczne na skórze... jak na dłoni.Pilling inaczej złuszczanie, polega na usunięciu z powierzchni skóry martwych komórek.

witeczny trwanie Boego Narodzenia szczeglnie sprzyja rodzinnym bliskim spotkaniom i niekoczcym si rozmowom. Wyjtkowy nastrj panujcy przy użyciu te witeczne, grudniowe dni czy bliskie osoby gromadzc wszystkich wok wsplnego stou.

czytaj dalej

Potencjalnie śmiertelna deformacja grzyba rozprzestrzenia się w północno-zachodniej części Stanów Zjednoczonych i w Kanadzie - informuje Reuters. ...

Szybka i niezwykle tania analiza krwi


rozbiór grupy krwi ABO (oraz Rh) stanowi jeden z bardziej podstawowych testów, jakie przeprowadzane są za pośrednictwem lekarzy. nieobecność znajomości grupy krwi ...

Pielęgnacja naturalnej pobieżny paznokcia po sztucznym modelowaniu


pomimo ogólnej tendencji i modzie na tężyzna fizyczna i naturalność, niezmiernie popularną w ostatnich latach, stała się służba przedłużania paznokci.

Rak skóry a gwiazda – pokutujący mit cz.I


z wykorzystaniem całe lata impresja strachu nim oddziaływaniem słońca na własny stwór podsycało antysłoneczne lobby. Promieniowanie słoneczne miało znajdować się przyczyną raka skóry. tedy tak multum osób unikało słońca i używało środków ochronnych nie mając pojęcia, jak niezwykle sobie szkodzą.

zaproszenie na ćwiczenia


CHIROMASSAGE twarzy III stopie (liftingujcy), DERMOLIMFODRENA twarzy I stopie, CHIROMASSAGE ciaa I stopie (podstawowy) z uzyskaniem certyfikatu, ktre odbdzie si w KRAKOWIE

Sycąca rozgrzewka ze smakiem


Zimno? Rozgrzej się! Jak? Gorrrrrącą zupą! grochowa na wędzonce z boczkiem i kiełbasą Łabimex to jedna z najsmaczniejszych metod na sytą zimowa rozgrzewkę. Pyszna i godna polecenia dla wielbicieli staropolskich smaków i w ogóle dla wszystkich … zmarzniętych.

czytaj dalej

Zabieg Nutri Maxx After


Maksymalne odżywienie dla cery z problemem „pseudostarzenia”

Chantarelle –Ekspert Urody 2009


Zabieg Chantarelle Ideal Pure został uhonorowany tytułem fachman URODY 2009 na 20.Międzynarodowym Kongresie LNE Kraków 07-08.11.2009.

UNICEF zaszczepi 700 000 dzieci na Haiti


Choroby zakaźne to w tym momencie jedno z największych zagrożeń dla zdrowia i życia dzieci poszkodowanych na pokłosie trzęsienia ziemi na Haiti. Fatalne ...

Zabiegi fizykalne w schorzeniach podologicznych.


afekt dyskomfortu, bóle nasilające się niedaleko chodzeniu i dłuższym staniu skłaniają pacjentów do szukania pomocy w gabinetach lekarskich i podologicznych. nieraz bólom towarzyszą obrzęki stóp, drętwienia, bolesne kurcze mięśni, odciski, modzele, a w zaawansowanych przypadkach chorobowych zniekształcenia układu kostnego.

Atlas bakterii zamieszkujących ciało człowieka


Ludzkie konkret zamieszkuje tak wiele bakterii, że ich liczba 10-krotnie przewyższa liczbę komórek naszego organizmu. Aby uczynić mapę zasiedlenia ciała, ...

Karnawałowe obłąkanie smaku


Planujesz przekąski do karnawałowego menu? Pamiętaj o Pieczarkach marynowanych Łabimex. wystarczy je owszem odsączyć, nabić co do jednego z innymi składnikami na wykałaczkę i koreczki gotowe! wolno je skorzystać nie wręcz przeciwnie do koreczków. Możliwości jest niemało …

czytaj dalej

struktura wody i zdrowie.


Rozpocznijmy od pewnej konstatacji:
„«To nieprawdopodobne, ale nie rozumiemy ani w ząb budowy wodyÂť – powiedział specjalista w dziedzinie fizyki chemicznej Uniwersytetu w Stanford Anders Nilsson.
Dr Nilsson i jego koledzy badali wody za pomocą promieniowania rentgenowskiego i stwierdzili, że budowa wody w rzeczywistości jest zupełnie inna od tego, co jest napisane w podręcznikach i że naukowcy od powyżej 100 lat przyjmują to na wiarę.”

czytaj dalej

orientalny pedicure SPA


Wykorzystując korzyść owocu grejpfruta Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA przygotowało profesjonalną serię produktów do pielęgnacji stóp wschodni Pedicure SPA architektura Professional.

Meso Vit


eros dyskomfortu, bóle nasilające się blisko chodzeniu i dłuższym staniu skłaniają pacjentów do szukania pomocy w gabinetach lekarskich i podologicznych. od czasu do czasu bólom towarzyszą obrzęki stóp, drętwienia, bolesne kurcze mięśni, odciski, modzele, a w zaawansowanych przypadkach chorobowych zniekształcenia układu kostnego.

Z wyboru, nie z przypadku - nagroda za promowanie edukacji seksualnej i nowoczesnej antykoncepcji


Jubileusz 50-lecia pigułki antykoncepcyjnej jest okazją do wyróżnienia osób i instytucji, które przyczyniają się do zmiany światopoglądu w zakresie ...

Zabieg Nutri Maxx After


Maksymalne odżywienie dla cery z problemem „pseudostarzenia”

Meso Vit


Uczucie dyskomfortu, bóle nasilające się przy chodzeniu i dłuższym staniu skłaniają pacjentów do szukania pomocy w gabinetach lekarskich i podologicznych. czasami bólom towarzyszą obrzęki stóp, drętwienia, bolesne kurcze mięśni, odciski, modzele, a w zaawansowanych przypadkach chorobowych zniekształcenia układu kostnego.

Jod – niezastąpiony detal życia


Jod jest jednym z mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a jego niedobór potrafi wywołać wiele chorób. Jak temu zapobiegać? trzeba jeść pokarmy bogate w jod a do kąpieli aplikować Zabłocką Solankę zakres Serca.

czytaj dalej

VI Forum Kosmetyki Naturalnej SPA & Wellness wzornictwo twarz 2010


26 wrzenia 2010 r. Hotel ciżba Centrum, Pl. Powstacw Warszawy 2

Les Nouvelles Esthetiques&spa


\"\" Tegoroczn Noc Muzew spdzi mona na giedzie. Parkiet warszawskiej GPW po raz pierwszy zostanie uczciwy dla zwiedzajcych w najwaniejsz muzealn imprez roku. Zostanie dla nich otwarty, na co dzie niedostpny, Krajowy Depozyt Papierw Wartociowych.