Rak skóry a gwiazda – pokutujący mit cz.I


przez całe lata impresja strachu przedtem oddziaływaniem słońca na polski istota podsycało antysłoneczne lobby. skrzenie słoneczne miało być przyczyną raka skóry. w związku z tym tak masa osób unikało słońca i używało środków ochronnych nie mając pojęcia, jak niezmiernie sobie szkodzą.

Zimno? Rozgrzej si! Jak? Gorrrrrc zup! Grochwka na wdzonce z boczkiem i kiebas abimex to jedna z najsmaczniejszych metod na syt zimowa rozgrzewk. Pyszna i godna polecenia dla wielbicieli staropolskich smakw i w ogle dla wszystkich … zmarznitych.

czytaj dalej

Od inspektora Państwowej Inspekcji Pracy (PIP) uzyskałem informację, że każdorazowe zatrudnienie nowego pracownika powinno istnieć zgłoszone odpowiedniemu inspektoratowi PIP, a niedopełnienie tego obowiązku jest zagrożone mandatem. Czy to prawda\\\? jeżeli tak, proszę o wskazanie element prawnej tego obowiązku. Nadmieniam, że interes jest zgłoszona w PIP. dotąd Międzynarodowa Agencja ds. Badań nad Rakiem (IARC) oceniała, że kwarcówki są "prawdopodobnie rakotwórcze dla ludzi". aktualnie IARC, która ...Po raz pierwszy w Polsce ! Członkowie mistrzowskiego zespołu szkoleniowego O.P.I z USA Robert & Vu Nguyen Europejskie towarzystwo Mikrobiologii Klinicznej i Chorób Zakaźnych ESCMID jest zaniepokojone sprawą szczepień wbrew grypie A/H1N1. W opublikowanym ... Przyczyny autyzmu mogą być związane z brakującymi lub dodatkowymi fragmentami DNA, które zakłócają funkcjonowanie mózgu. Są to zmiany specyficzne dla ...

Największa narada alergologiczna na świecie ? World Allergy Congress ? rozpoczyna się natychmiast 6 grudnia 2009 roku. Gospodarzem spotkania będzie ...

Pilling alias zuszczanie, polega na usuniciu z powierzchni skry martwych komrek. Maksymalne odżywienie dla cery z problemem „pseudostarzenia”

Zimno? Rozgrzej się! Jak? Gorrrrrącą zupą! grochowa na wędzonce z boczkiem i kiełbasą Łabimex to jedna z najsmaczniejszych metod na sytą zimowa rozgrzewkę. Pyszna i godna polecenia dla wielbicieli staropolskich smaków i w ogóle dla wszystkich … zmarzniętych.

czytaj dalej

Zapewne każdy chciał by być wstanie uśmiechać się za pomocą prawdziwego hollywoodzkiego uśmiechu, bez białych zębów, strata tylko, że nie ktokolwiek tak może. Na żółknięcie zębów wpływa do licha i trochę różnych czynników, takich jak na przykład dieta bogata w kawę, herbatę. Palenie papierosów również niekorzystnie wpływa na zabarwienie zębów. Ale to nie są jedyne przyczyny zmiany koloru zębów, zęby wraz z upływem czasu zmieniają własny kolor, oraz w okresie dojrzewania narażone są na żółknięcie. głaz nazębny również powoduje zmiana na gorsze estetyki uśmiechu.

czytaj dalej

Maksymalne odżywienie dla cery z problemem „pseudostarzenia”Wstajemy wcześnie rano i ju czujemy si niewyspani. W drodze do pracy towarzyszy nam ziewanie, a oczy same si zamykaj. pierwszy kubek kawy stawia nas na nogi, choć nie na dugo. Pijemy wic nastpny i nastpny… a energii w zamian przybywa, cigle ubywa.

czytaj dalej

głos o niezawodności japońskich samochodów to zasługa faktu, że w Kraju Kwitnącej Wiśni powstają dzisiaj najbardziej zaawansowane elektroniczne gadżety. O tajemnicach ludzkiego mózgu opowie 10 czerwca w Śląskiej Kawiarni Naukowej fizyk, prof. Piotr Durka. Spotkanie odbędzie się w katowickim Rondzie ...

Karnawałowe obłąkanie smaku


Planujesz przekąski do karnawałowego menu? Pamiętaj o Pieczarkach marynowanych Łabimex. Wystarczy je tylko odsączyć, nabić pospołu z innymi składnikami na wykałaczkę i koreczki gotowe! wolno je posłużyć się nie lecz do koreczków. możliwości jest wiele …

czytaj dalej

Dlaczego astma permanentnie zabija


W marcu tego roku zapadł werdykt brytyjskiego sądu w sprawie śmierci 11-latka, którego zabił atak astmy. sąd zawiesił 5 pracowników szkoły, gdzie w ...

Professional Hands


W codziennej pielęgnacji kobiety najwięcej czasu i uwagi poświęcają skórze twarzy. W gabinetach kosmetycznych na ogół decydują się na zabiegi regenerujące tudzież dedykowane kuracje przeciwzmarszczkowe, nawilżające czy oczyszczające.

Czas na inspirujące babskie spotkania


Babskie spotkania są niesłychanie inspirujące i „zdrowe”, bo można się wygadać, pochwalić, pożalić i poradzić. atoli tylko od przyjaciółek dowiadujemy się w najwyższym stopniu przydatnych rzeczy typu: Co? Gdzie? Za ile? W jakim kolorze? Kiedy? Jak? No i na pewno kto? I z kim?

czytaj dalej

album lakierów Espana - jesień/zima 2009/2010


29.listopada 2009, Warszawa, Hotel czereda Centrum Pl. Powstańców Warszawy 2

Rak skry a soce – pokutujcy mit cz.I


z wykorzystaniem cae lata wrażenie strachu przed oddziaywaniem soca na własny organizm podsycao antysoneczne lobby. skrzenie soneczne miao by przyczyn raka skry. więc tak mnogość osb unikao soca i uywao rodkw ochronnych nie majc pojcia, jak ogromnie sobie szkodz.

Dla spokoju serca…krople Siła Serca z Apteczki Babuni


Jak zmiękczyć stresogenny działanie codziennych obowiązków na nasze serce? Po pierwsze: relaks, po drugie: posiłki bliskich a po trzecie: ziołowe napary, herbatki lub krople np. nasercowe krople zakres Serca z Apteczki Babuni.

czytaj dalej

Lekarze i farmaceuci - w mig po netbooka


28. Hasco-Lek Wrocław Maraton będzie wyjątkowym wydarzeniem. Zostanie rozegrany 12 września 2010 r. ? gruntownie w rocznicę biegu z Maratonu do Aten, ...

Zawarta w bananach lektyna prawdopodobnie bronić przed zakażeniem wirusem HIV


Lektyny to białka lub glikoproteiny występujące głównie w roślinach. Jedną z nich jest BanLec, którą jest dozwolone uzyskać z bananów. Naukowcy z University ...

Saatki abimex na kad por


Lekkie saatki i surwki s niezwykle modne. Wynika to nie przeciwnie z rozwijajcej si mody na zdrowy jednostka ycia, ale take z niezaprzeczalnych walorw smakowych i urozmaicenia jakie wnosz do codziennego menu.

czytaj dalej

Zaproszenie na szkolenie


CHIROMASSAGE twarzy III szczebel (liftingujący), DERMOLIMFODRENAŻ twarzy I stopień, CHIROMASSAGE ciała I ranga (podstawowy) z uzyskaniem certyfikatu, które odbędzie się w KRAKOWIE

III Forum Masażu


25 kwietnia 2010 we Wrocławskim główny punkt Szkoleniowym Clarena odbędzie się III Forum Masażu Kosmetycznego.

A dla zdrowia – zakład karny soku pomidorowego Sia Serca


Badania dowodz, e jedn z przyczyn wielu wspczesnych chorb jest niedobr magnezu i potasu. Jak temu zapobiec? dopóki signiemy po farmaceutyki, wyprbujmy prosty sok pomidorowy Sia Serca - dający się uniknąć na rynku polskim towar potrzebny w profilaktyce chorb serca i schorze cywilizacyjnych.

czytaj dalej

?wi?ska grypa u kotów


Weterynarze z USA odnotowali sytuacja przeniesienia wirusa A/H1N1 z cz?owieka na kota. Kot zarazi? si? od w?a?ciciela, który sam mia? objawy ...

Ryż symbol szczęścia i dostatku


Długi lub krótki, w łupinach lub bez, biały, brązowy, złocisty, jaśminowy; na słodko, słono, ostro… Zastosowań ryżu, jednakowo jak jego gatunków nie sposób policzyć. Jedno jest pewne, ryż jest w najwyższym stopniu uniwersalnym i rozpowszechnionym zbożem, stosowanym we wszystkich kuchniach na całym świecie.

czytaj dalej

Egzotyczny Pedicure SPA


Wykorzystując profit owocu grejpfruta Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA przygotowało profesjonalną serię produktów do pielęgnacji stóp egzotyczny Pedicure SPA system Professional.

VI arena Kosmetyki Naturalnej SPA & Wellness estetyka NATURA 2010


26 września 2010 r. Hotel mrowie Centrum, Pl. Powstańców Warszawy 2

quiz Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia wzornictwo


środek Kosmetyki i Promocji Zdrowia image pospołu z portalem cosmetic.pl zapraszaj wszystkie kosmetyczki do udziau w konkursie!!! Do wygrania: 20 nagrd (kosmetykw), wejciwek i numeru GABI.net- design & Zdrowie!!!

Szybka i ogromnie tania rozbiór krwi


Analiza grupy krwi ABO (oraz Rh) stanowi jeden z z większym natężeniem podstawowych testw, jakie przeprowadzane s przy użyciu lekarzy. nieobecność znajomoci grupy krwi ...

Ryż metafora szczęścia i dostatku


Długi lub krótki, w łupinach lub bez, biały, brązowy, złocisty, jaśminowy; na słodko, słono, ostro… Zastosowań ryżu, podobnie jak jego gatunków nie wyjście policzyć. Jedno jest pewne, ryż jest w największym stopniu uniwersalnym i rozpowszechnionym zbożem, stosowanym we wszystkich kuchniach na całym świecie.

czytaj dalej