dotyk Jedwabiu


Ślady upływającego czasu, nieodpowiedniej pielęgnacji i codziennego kontaktu z czynnikami zanieczyszczającymi i wysuszającymi są widoczne na skórze... jak na dłoni.

Świąteczny okres Bożego Narodzenia szczególnie sprzyja rodzinnym bliskim spotkaniom i niekończącym się rozmowom. Wyjątkowy nastrój kierowniczy przez te świąteczne, grudniowe dni łączy bliskie osoby gromadząc wszystkich naokoło wspólnego stołu.

czytaj dalej

Dugi lub krtki, w upinach lub bez, biay, brzowy, zocisty, jaminowy; na sodko, sono, ostro… Zastosowa ryu, jednakowo jak jego gatunkw nie sposb policzy. Jedno jest pewne, ry jest najbardziej uniwersalnym i rozpowszechnionym zboem, stosowanym we wszystkich kuchniach na caym wiecie.

czytaj dalej

CHIROMASSAGE twarzy III poziom (liftingujący), DERMOLIMFODRENAŻ twarzy I stopień, CHIROMASSAGE ciała I ranga (podstawowy) z uzyskaniem certyfikatu, które odbędzie się w KRAKOWIEstruktura molekularna powierzchni wirusa grypy A/H1N1 jest zbli?ona do budowy innych wirusów sezonowej grypy typu H1N1, które kr??? w populacji od 1988 ... Chwilę przed godz. 19 otrzymaliśmy potwierdzenie - jest pierwszy przypadek wirusa H1N1 w Polsce - powiedziała dzisiaj na celowo zwołanej ...

Zimno? Rozgrzej się! Jak? Gorrrrrącą zupą! grochówka na wędzonce z boczkiem i kiełbasą Łabimex to jedna z najsmaczniejszych metod na sytą zimowa rozgrzewkę. Pyszna i godna polecenia dla wielbicieli staropolskich smaków i w ogóle dla wszystkich … zmarzniętych.

czytaj dalejPłatki owsiane Elovena dostępne w poręcznych saszetkach to podejście na pożywne i sycące śniadanie dla wszystkich zapracowanych. zawarty w nich błonnik i substancje odżywcze dostarczają energii na długi czas, z racji czemu możemy wykonywać pracę dłużej i efektywniej.

czytaj dalejIII wydanie Oglnopolskiej Neurokonferencji Studenckiej NEURONUS 2010 odbdzie si w dniach 23-25 kwietnia 2010 r. na terenie Uniwersytetu ... CRM Soft zawiera wysokooczyszczony kwas hialuronowy nieusieciowany pochodzenia syntetycznego o steniu 14 mg/1 ml. CRM Soft ma posta sterylnego bezbarwnego elu i jest asygnowany do mezoterapii igowej.

Lekkie sałatki i surówki są wielce modne. Wynika to nie ale wręcz z rozwijającej się mody na pomyślny jednostka życia, ale oraz z niezaprzeczalnych walorów smakowych i urozmaicenia jakie wnoszą do codziennego menu.

czytaj dalej

błysk słoneczne jest ważnym czynnikiem środowiskowym wpływającym na stan skóry i całego organizmu. nie zważając na korzystnego wpływu wywiera niemniej jednak również efekty niepożądane. 25 kwietnia 2010 we Wrocawskim ognisko Szkoleniowym Clarena odbdzie si III forum Masau Kosmetycznego.26 września 2010 r. Hotel zgraja Centrum, Pl. Powstańców Warszawy 2 III wydanie Ogólnopolskiej Neurokonferencji Studenckiej NEURONUS 2010 odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2010 r. na terenie Uniwersytetu ... Pilling alias złuszczanie, polega na usunięciu z powierzchni skóry martwych komórek.

Szczepienia wbrew świńskiej grypie


Osoby z tzw. grup ryzyka: dzieci do góry 6. miesiąca życia, kobiety w ciąży cierpiące na inne schorzenia, personel służby zdrowia natomiast innych ...

Sałatki Łabimex na każdą porę


Lekkie sałatki i surówki są wielce modne. Wynika to nie ale wręcz z rozwijającej się mody na zdrowy tryb życia, ale i z niezaprzeczalnych walorów smakowych i urozmaicenia jakie wnoszą do codziennego menu.

czytaj dalej

Pilingi


Pilling inaczej zuszczanie, polega na usuniciu z powierzchni skry martwych komrek.

Rak skóry a słońce – pokutujący mit cz.I


dzięki całe lata impresja strachu przed oddziaływaniem słońca na nasz forma życia podsycało antysłoneczne lobby. połysk słoneczne miało egzystować przyczyną raka skóry. w następstwie tego tak mrowie osób unikało słońca i używało środków ochronnych nie mając pojęcia, jak bardzo sobie szkodzą.

Plemniki w 3D


Naukowcy wykorzystali nieinwazyjną technikę trójwymiarowego obrazowania do badania aktywności plemników. Użyta po raz pierwszy w tym celu konfokalna ...

Spa – kreatywne administracja podstawą sukcesu obiektu.


Spa tak w Polsce jak i na świecie dzięki do licha i trochę lat postrzegane było w charakterze obiekt z zabiegami precyzyjnie wodnymi. Baseny, kąpiele, natryski, prysznice VICHY i inne. To po części zrozumiałe, gdyż SPA (Sanus Per Aquam) w dosłownym tłumaczeniu oznacza ozdrowienie, restauracja zdrowia przez wodę.

pokarm sushi zmienia genom bakterii w ludzkim jelicie


Bakterie rozkładające wodorosty używane do przyrządzania sushi przekazują swoje geny bakteriom zamieszkującym ludzkie jelito, co pozwala lepiej ...

ZABIEG MAGIA HAWAJÓW – ALOHA!


urok HAWAJÓW – ALOHA! jest to nieinwazyjny zabieg trwałego wypłycenia zmarszczek.

Ry symbol szczcia i dostatku


Dugi lub krtki, w upinach lub bez, biay, brzowy, zocisty, jaminowy; na sodko, sono, ostro… Zastosowa ryu, podobnie jak jego gatunkw nie sposb policzy. Jedno jest pewne, ry jest w najwyższym stopniu uniwersalnym i rozpowszechnionym zboem, stosowanym we wszystkich kuchniach na caym wiecie.

czytaj dalej

specjalny akcesorium manicure, pedicure – LNE & spa


Odkąd świat dowiedział się, iż Megan Fox nie zagra w trzeciej części filmu \\\\\\\"Transformers\\\\\\\", trwają spekulacje kto zastąpi seksowną gwiazdę.

rozkoszny powiew wiosny u Lidera Artura


Lider Artur – producent ciastek marki Artur w swojej wiosennej ofercie proponuje ciasteczka w kształcie ozdobnych listków. Trzy rodzaje wiosennych listków ucieszą nie lecz wciąż podniebienia ale dodatkowo i oczy konsumentów. cudownie nadają się do wykorzystania w dualny rozwiązanie – klasycznie, jako słodka przekąska oraz w charakterze ozdobne, jadalne elementy dekoracyjne do ciast, deserów zaś tortów. Pierwszą propozycją marki są Kakaowe listki zdobione. Smakują prawdziwym aromatycznym kakao.

czytaj dalej

Antybiotyki nie są skutecznym lekiem na grypę


Antybiotyki w Polsce są nadużywane: choć służą do zwalczania infekcji bakteryjnych, często próżno stosuje się je plus w leczeniu wywoływanej ...

Co najmniej 103 ofiary świńskiej grypy


Do co najmniej 103 osób wzrosła ilość ofiar, które zmarły w Meksyku na nową odmianę wirusa grypy H1N1 – tzw. świńską grypę. ...

trwanie na Herbatę przedstawia: żółtobrązowy zawrót głowy


Zastanawialiście się kiedyś nad fenomenem orzechów? Co jest w nich takiego niezwykłego, że są aż tak popularne? Orzechy to w najwyższym stopniu znane i kochane bakalie. I poprawnie nic w tym dziwnego, w końcu towarzyszą nam od czasów Cesarstwa Rzymskiego - lub i jeszcze wcześniej…

czytaj dalej

relacja z I Kongresu Kosmetologicznego Anna Lotan


W dniach 20-21 marca 2010 odbył się I kongres Kosmetologiczny Anna Lotan pod tematem „Dermokosmetyki naturalne a schorzenia skórne”.

struktura wody i zdrowie.


Rozpocznijmy od pewnej konstatacji:
„«To nieprawdopodobne, ale nie rozumiemy ani trochę budowy wodyÂť – powiedział spec w dziedzinie fizyki chemicznej Uniwersytetu w Stanford Anders Nilsson.
Dr Nilsson i jego towarzystwo badali wody za pomocą promieniowania rentgenowskiego i stwierdzili, że budowa wody w rzeczywistości jest zupełnie inna od tego, co jest napisane w podręcznikach i że naukowcy od powyżej 100 lat przyjmują to na wiarę.”

czytaj dalej

Malaria, HIV i tuberkuloza w odwrocie


W ciągu najbliższych pięciu lat wolno wkładać skraj przenoszeniu się HIV z matki na dziecko, a w ciągu dziesięciu lat można wykreślić zagrożenie ...

gawęda z I Kongresu Kosmetologicznego Anna Lotan


W dniach 20-21 marca 2010 odbył się I Kongres Kosmetologiczny Anna Lotan pod tematem „Dermokosmetyki naturalne a schorzenia skórne”.

Ry przenośnia szczcia i dostatku


Dugi lub krtki, w upinach lub bez, biay, brzowy, zocisty, jaminowy; na sodko, sono, ostro… Zastosowa ryu, jednakowo jak jego gatunkw nie sposb policzy. Jedno jest pewne, ry jest najbardziej uniwersalnym i rozpowszechnionym zboem, stosowanym we wszystkich kuchniach na caym wiecie.

czytaj dalej

Wyniki konkursu


Złota Pieczęć Natury - perfekcyjny Kosmetyk prosty 2009 i wSPAniałe SPA 2008 - maksymalny ośrodek Odnowy Biologicznej w Polsce